Wioska - Związkowy Dzień Dziecka - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Wioska - Związkowy Dzień Dziecka

Data publikacji 28.05.2018

W ubiegłą niedzielę na terenie Parku Rozrywki Bogilu w Wiosce odbyły się obchody Dnia Dziecka zorganizowane dla najmłodszych przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Wolsztynie. Na najmłodszych i tych nieco starszych czekało tego dnia moc atrakcji. Dopisała pogoda, więc każdy z obecnych mógł korzystać z atrakcji zarówno pod dachem, jak i na świeżym powietrzu.

27.05.2018r. na terenie Parku Rozrywki Bogilu w Wiosce policyjni związkowcy zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka. 

Tego dnia na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Kolejki chętnych ustawiały się przed ogromnym labiryntem, który okazał się nie lada wyzwaniem dla najmłodszych poszukiwaczy przygód, czy torem przeszkód „dżungla”. Swoich amatorów miały też zjeżdżalnie i trampoliny,   gdzie najmłodsi popisywali się prawdziwie ekwilibrystycznymi trickami. Każdy chętny mógł także sprawdzić się podczas „rejsu” pirackim statkiem lub zostać połknięty przez ogromnego krokodyla.

Chętnych nie brakowało też do przejażdżki składem ciągniętym przez niecodzienną lokomotywę. Tu również wyraźnie zauważalna była aktywność rodziców, którzy chętnie zabierali na przejażdżkę swoje dzieci, sami na moment zamieniając się w najmłodszych.

Pośród gier i zabaw nie zabrakło miejsca na rozmowy, dotyczące bezpieczeństwa dzieci podczas zbliżających się wakacji, o co zadbał szef policyjnych związkowców Piotr Horowski.

Zorganizowany po raz kolejny festyn, którego gospodarzami byli policyjni związkowcy reprezentujący Zarząd Terenowy działający przy KPP w Wolsztynie stał się wydarzeniem zapewniającym zarówno dzieciom, jak i dorosłym wiele wrażeń i  był tak jak w latach ubiegłych bardzo udaną imprezą.