KPP Wolsztyn

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – WAKACJE 2019
Komunikat - Akcja znakowania rowerów
Aplikacja Moja Komenda
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Głuchoniemi
Ochrona prawna funkcjonariuszy Policji
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Konkurs "Policjant, który mi pomógł"

Najczęściej czytane

 1. Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń! - video

  Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Wolsztynie poszukują mężczyzn, których zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyźni podejrzewani są o włamanie do obiektu handlowego w Wolsztynie. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby z nagrania proszeni są o kontakt z Policją.

 2. Powodowo-Żodyń - Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

  Do tragicznego wypadku doszło dziś rano na drodze K32 między Powodowem i Żodyniem. Na miejscu zginął 47-letni motorowerzysta - mieszkaniec Wolsztyna. Kierowca i pasażerowie auta osobowego, z którym się zderzył trafili do szpitali w Wolsztynie i Zielonej Górze. W sprawie wszczęte zostało postępowanie, które prowadzi KPP w Wolsztynie.

 3. Godziszewo/Wolsztyn - Tymczasowy areszt dla mieszkańca Godziszewa

  Dziś Sąd Rejonowy w Wolsztynie podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu na okres 2 miesięcy 27-letniego mieszkańca Godziszewa. Mężczyzna kilka dni wcześniej pozbawił wolności swoją siostrę, z którą zamknął się w mieszkaniu, grożąc równocześnie jego wysadzeniem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Godziszewo - Rodzeństwo w potrzasku

  Zamknięte drzwi mieszkania stały się zaczątkiem interwencji, jaką dziś przeprowadzili policjanci na terenie Godziszewa. Zaniepokojona o zdrowie swojego rodzeństwa zgłaszająca powiadomiła o tym wolsztyńskich policjantów. Po kilku godzinach, dzięki policyjnym negocjatorom do mieszkania weszli funkcjonariusze SPKP w Poznaniu. Nikt z uczestników zdarzenia nie doznał obrażeń ciała.

 5. Siekówko - Domowa demolka

 6. Złodzieje w komisie

 7. Wolsztyn - Zatrzymany za kradzież, a jednocześnie poszukiwany

  Nieoczekiwany obrót przyjęła interwencja, którą w poniedziałkowy wieczór przeprowadzili policjanci Wydziału Prewencji w markecie przy ul. Gajewskich w Wolsztynie. Personel sklepu zatrzymał na gorącym uczynku kradzieży mężczyznę, który, jak ustalili później policjanci był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna z policyjnego aresztu trafił dziś prosto w miejsce, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

 8. Wolsztyn/Powodowo - Pościg zakończony tymczasowym aresztowaniem

  Uszkodzenie szyby czołowej BMW, na które zwrócili uwagę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego było początkiem policyjnej interwencji, która zakończyła się kilkukilometrowym pościgiem. Finalnie okazało się, że powodem ucieczki był brak uprawnień do kierowania pojazdami oraz środki odurzające obecne zarówno w organizmie kierowcy, jak i pasażera. Skutkiem skrajnej nieodpowiedzialności kierowcy były zarzuty zagrożone nawet pięcioletnim więzieniem.

 9. Skradziona Nokia - fair play na boisku, w szatni już nie ...

 10. Kaszczor - Podpalacz z zarzutami