Wolsztyn - Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Wolsztyn - Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu

Data publikacji 24.11.2020

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj po południu na ul. Dworcowej w Wolsztynie. Kierująca BMW kobieta włączając się do ruchu spowodowała kolizję, w wyniku której doszło do wywrócenia na bok Fiata Seicento. Sprawczyni ukarana została 500-złotowym mandatem.

23.11.2020 r. kilka minut po godzinie 15:00 dyżurny wolsztyńskiej jednostki Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Dworcowej w Wolsztynie.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili, że kierująca BMW 22-letnia mieszkanka Starego Widzimia podczas wyjeżdżania z parkingu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu poruszającej się Fiatem Seicento trzydziestopięciolatce z Obry. W wyniku zderzenia pojazdów, Fiat wywrócił się na bok, jednak kierująca nim kobieta szczęśliwie nie doznała poważniejszych obrażeń.

Policjanci zabezpieczyli odcinek ulicy Dworcowej, na którym doszło do zdarzenia. Obie uczestniczki poddane zostały badaniu alkotestem, które wykazało, że były trzeźwe. Kierująca BMW ukarana została mandatem w wysokości 500 złotych.

fot. Wolsztyn112.info

  • Widok na miejsce kolizji z perspektywy drona . Wolsztyn ulica Dworcowa. Pojazdy uszkodzone podczas zdarzenia, na miejscu policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Ulica jest nieprzejezdna
    Wolsztyn - Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu
  • Zbliżenie a miejsce kolizji. Poszkodowana na noszach transportowana jest do karetki pogotowia. Obok przedstawiciele pozostałych służb.
    Wolsztyn - Nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu