Wolsztyn - Pożegnanie z sukienką, powitanie z mundurem - Aktualności - KPP Wolsztyn

Aktualności

Wolsztyn - Pożegnanie z sukienką, powitanie z mundurem

Data publikacji 21.09.2018

Dziś po trzynastu latach pracy w KPP w Wolsztynie z jednostką pożegnała się Pani Katarzyna Chmielewska. Pożegnanie było symbolicznym przejściem w nowe realia, bowiem Pani Katarzyna od poniedziałku rozpocznie w Wolsztynie swoją służbę, jako policjantka. Zmiana nie zaskutkuje nowym miejscem pracy, ale przełoży się na zdecydowanie nowe obowiązki.

21 września 2018 roku był dla Pani Katarzyny Chmielewskiej ostatnim dniem pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Wolsztynie. Po 13 latach zakończyła istotny w swoim życiu etap, w trakcie którego zajmowała się prowadzeniem sekretariatu Wydziału Kryminalnego, czuwała nad wewnętrznym obiegiem dokumentacji, a także była odpowiedzialna za szereg działań wspomagających codzienną służbę policjantów.

Z tej okazji wolsztyńscy funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni złożyli jej serdeczne życzenia pomyślności oraz realizacji życiowych zamierzeń. Pożegnanie Pani Katarzyny było wydarzeniem o istotnej dla wszystkich obecnych symbolice, bowiem nie oznaczało pożegnania rozumianego dosłownie.

Bohaterka tego dnia, pomyślnie przeszła procedurę kwalifikacyjną, zdała egzaminy i została przyjęta do służby w Policji, którą rozpocznie już w poniedziałek … w Wolsztynie.

Nowy tydzień będzie dla pani Kasi otwarciem nowego rozdziału jej zawodowego życia. Miejsce realizacji aktywności zawodowej pozostanie niezmienne, zmieni się jednak diametralnie charakter, w jakim już niebawem pojawi się w wolsztyńskiej jednostce.

Zarówno przełożeni, jak i koleżanki i koledzy w złożonych jej życzeniach wyrazili przekonanie, że realizując swe marzenia podoła wyzwaniu i bardzo szybko odnajdzie się nowej, choć nie do końca nieznanej, rzeczywistości.